Przyjmowanie zamówień
68 444 34 01
Dział konsultacji
66 419 14 96
0

Konto użytkownika

Korzystne jest posiadanie konto użytkownika w sklepie internetowym Dom I Sad. Dzięki niemu mniej czasu zajmie Ci złożenie zamówienia,Twoje dane będą zapamiętane, poza tym w każdej chwili możesz sprawdzić co dzieje się z Twoją paczką.  Zbierasz punkty lojalnościowe , którymi możesz opłacać  kolejne zamówienie. Będziesz informowany na bieżąco o akcjach promocyjnych.

 

Rejestracja / Logowanie

 

Przycisk rejestracji / logowania znajduje się w prawym górnym rogu.

 

Wprowadź swoje imię, pocztę elektroniczną i łatwe do zapamiętania hasło.

 

Już jesteś zarejestrowany ale zapomniałeś hasła? Wejdź w  czerowny link "Zapomniałem hasło"  na twój mail zostanie nowe hasło do ponownego zalogowania. Należy tylko przejść na stronę internetową poprzez link umieszczony w wiadomości, i zalogować się.

 

Konto użytkownika

 

W koncie uzytkownika mieści się 6 kategorii:

 

Dane kontaktowe to Twoje imię, nazwisko, drugie imię , adres dostawy. Jeśli wypełnisz te dane podczas rejestracji zostaną zapamiętane i już nigdy więcej nie będziesz musiał ich ponownie wpisywać , dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu.

 

Program lojalnościowy Jest to program, który umożliwia zbieranie punktów lojalnościowych za wydane pieniądze w naszym sklepie. Za wydane 10 zł otrzymujesz 1 punkt. W kolejnym zamówieniu możesz wykorzystać punkty do zapłaty za zamówienie.

1 pkt = 1 pln

 

Historia zamówień W tej kategorii w każdej chwili możesz przeglądnąć historię swoich zamówień , niezależnie czy zostały złożone w dniu dzisiejszym czy kilka lat wcześniej oraz śledzić ich statusy

 

Mój ogród. To lista życzeń , jeśli podobają Ci się jakieś produkty  możesz dołączyć je do własnej listy . Jest to bardzo korzystny sposób aby śledzić wybrane produkty zanim podejmiemy decyzję o ich kupnie.

Mój poradnik To wybrane artykuły ogrodnicze, które wzbudziły Twoje zainteresowanie i chesz aby zostały zapamiętane w Twoim prywatnym panelu

 

Newsletter. Wybierz tematykę interesujących Cię maili. Dzięki temu zawsze będziesz otrzymywać ciekawe informacje , poradniki oraz korzystne oferty promocyjne.

 

Dom i sad używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia zakupowe na naszej stronie. Jeśli nadal będziesz korzystać z naszych usług, założymy, że zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.